HELLO CUP با يک کارشناس صحبت مي کند که چگونه بايد به بچه هاي خود در مورد دوره ها و گزينه هاي قابل استفاده مجدد در مدارس آموزش دهيم.

آيلين جوي ، يک مربي بهداشت جنسي در اوکلند ، نيوزلند مي گويد: "زيست شناسي منتظر مکالمه والدين با فرزندانشان نيست." او که طرفدار سر و صدا و پرشوري براي ورود زودرس بلوغ به مدارس است و نه ديرتر ، با سلام کاپ در مورد آنچه دختران ما (و پسران ترانس) در مدرسه مي آموزند صحبت مي کند و آنچه که اميدوار است تغييري باشد که در آن خواهيم ديد آينده نزديک.

جام سلام: برنامه درسي چه مي گويد وقتي ما بايد به فرزندان خود در مورد دوره ها آموزش دهيم؟

EJ: اين برنامه درسي توصيه مي کند که مدارس يک رويکرد کل نگر داشته باشند و آموزش جنسي در طول سال اتفاق بيفتد و در موضوعات مختلفي گنجانده شود. با اين حال ، اگر اين اتفاق بيفتد ، چيزي مثل قاعدگي احتمالاً فقط در کلاس هاي آموزش جنسي محدود مي شود. با آموزش در مورد تغييرات بلوغ در Y4-6 ، قرار است به کودکان قسمت هاي بدن و اصول آن از Y0-3 آموزش داده شود. با اين حال ، طبق تجربه من ، آنچه اتفاق مي افتد اين است که آموزش قاعدگي و آموزش تغيير بلوغ ، در مدرسه ابتدايي اتفاق نمي افتد - بلکه در سطح متوسط ??اتفاق مي افتد. اين وضعيت واقعاً ناراحت کننده است زيرا بسياري از ن جوان (و پسران ترنس) که دوران بلوغ خود را پشت سر مي گذارند و ممکن است قبل از دوره متوسط ??شروع به قاعدگي کرده باشند. در واقع بسيار مهم است که ما قبل از وقوع تغييرات به جوانان خود آموزش دهيم ، در غير اين صورت آنها ممکن است گيج ، شرمنده و خجالت زده شوند. اين مسئله به ويژه با توجه به اين که در سراسر جهان ، سن شروع بلوغ در حال کاهش است ، بسيار مهم است.

از نظر آنچه آنها ياد مي گيرند ، از آنجا که برنامه درسي گسترده با جزئيات کمي است ، نمي تواند چيزي باشد ، کمي يا زياد. از نظر من به طور قطع دليل اکثر قاعدگي به اکثر آنها گفته نمي شود و به ندرت گزينه هاي پايدار (مانند ليوان هاي قاعدگي) نشان داده مي شوند.

جام سلام: آيا دختران و پسران بايد در مورد دوره ها و قاعدگي به طور مشترک ياد بگيرند؟

EJ: در برنامه درسي چيزي در مورد جدايي دختران و پسران ذکر نشده است ، اما من کاملاً عقيده دارم که در نهايت جدايي کودکان از نظر جنسيت کار خوبي نيست.

نظر من در اين مورد چندين چيز استوار است:

جدا كردن كودكان به فضاي پنهاني در مورد قاعدگي مي افزايد كه فايده اي ندارد. قبلاً بسياري از نکات مهم در مورد قاعدگي به عنوان يک راز کوچک کثيف وجود دارد ، کلماتي مانند "بهداشت" به طرز ماهرانه اي اين ايده را اجرا مي کنند. جدا نگه داشتن آن ، اين ايده را به خصوص در پسران تقويت مي کند و به تفکر کثيف و شرم آور بودن قاعدگي مي افزايد.

تفکيک کودکان بر اساس جنسيت ، کودکان ترانس و کودکان غير باينري را وادار به اوضاع بسيار ناخوشايندي مي کند که بايد جنسيت خود را اعلام کنند يا خودشان را بيرون بگذارند. معلمان اغلب نمي توانند از قبل بفهمند که آيا دانش آموزان هر کدام از آنها ترنس هستند يا غير باينري هستند ، بنابراين ساده گفتن "مهم نيست زيرا هيچ يک از دانش آموزان من نيستند" بي اطلاع است.

در کنار هم نگه داشتن کودکان اين واقعيت را احترام مي گذارد که از هر جنسيتي يک امر ضروري است.

اين فرض وجود دارد که پسران نيازي به آموزش قاعدگي ندارند. من با گفتن اين که آنها چگونه شريک قاعدگي را درک مي کنند ، با آن مقابله مي کنم؟ آنها چگونه به حمايت از هر بچه قاعدگي که در آينده دارند کمک خواهند کرد؟

براي مقابله با احتمال اينکه ن جوان در کلاسهاي مختلط احساس امنيت نکنند يا قادر به پرسيدن سوال نباشند ، من هميشه يک جعبه س anال ناشناس دارم و هميشه بعد از آن مي مانم تا به صورت جداگانه به س questionsالات پاسخ دهم.

کاپ قاعدگي يا تامپون:

HELLO CUP: با توجه به شرايط محصولات ، بچه ها چه تحسيري دارند؟ اصلاً روي زباله هاي صفر تمرکز وجود دارد؟

EJ: اين واقعاً به مربي بستگي دارد زيرا هيچ چيز در برنامه درسي وجود ندارد. من اين کار را مي کنم ، اما بسياري از آنها اين کار را نمي کنند. با اين حال خوشحالم که يادآور مي شوم که يک واسطه محلي براي اولين بار در سال جاري شروع به استفاده از محصولات قابل استفاده مجدد کرده است. بنابراين اين يک پيروزي است. هنگامي که من براي اولين بار از حدود چهار سال پيش شروع به آموزش کردم ، تعداد بسيار کمي از افراد چيزي قابل استفاده مجدد يا بازيافت را شنيده بودند. خوشبختانه دانش در مورد محصولات قابل استفاده مجدد افزايش يافته است ، بنابراين مقبوليت نيز افزايش يافته است.

من همچنين فکر مي کنم که تمايل به مدارس وجود دارد که به "بسته هاي شروع کننده بلوغ" رايگان که توسط شرکت هاي بزرگ توليد کننده تامپون و پد ساخته شده است ، اعتماد کنند. اين بسته ها با کمک برنامه درسي و مطالب خوب براي جوانان ارائه مي شوند ، بنابراين من مي دانم که چرا بسياري از افراد اين کار را انجام مي دهند.

جام سلام: آيا افراد جوان در تلاشند تا محصولات بزرگ جنسي را امتحان کنند ، چه زماني با اين گزينه ارائه مي شود؟

EJ: من فکر مي کنم که آنها براي بسياري از افراد جديد هستند ، اما من همچنين مي بينم که بسياري مي خواهند آنها را امتحان کنند. من تأکيد مي کنم که شما مجبور نيستيد به يک نوع محصول ، پد ، تامپون ، پد قابل استفاده مجدد يا ليوان قاعدگي متعهد شويد. مي توانيد بين آنها خرد و تغيير دهيد. همچنين اينکه بدن ما با گذشت زمان تغيير مي کند. آنچه ممکن است به عنوان يک زن جوان براي شما مفيد باشد ، ممکن است وقتي بچه دار شده ايد براي شما مفيد نباشد. بدترين چيز اين است که تحت فشار قرار بگيريم و آنها را از گزينه اي ديگر انتخاب کنيد. آنها قطعاً به اين ايده پاسخ مي دهند که (فنجان هاي قاعدگي) تأثيرات محيطي را کاهش مي دهد و شما نيازي به تغيير آنها به اندازه تامپون نداريد. با اين حال آنها هنوز هم نسبت به آناتومي خود بسيار صميمي هستند.

کاپ قاعدگي،کاپ قاعدگي چيست،فنجان قاعدگي،قيمت کاپ قاعدگي،كاپ قاعدگي،کاپ قاعدگي براي دوشيزگان،نحوه استفاده از کاپ قاعدگي،خريد کاپ قاعدگي،قيمت کاپ قاعدگي در داروخانه ها،طرز استفاده از کاپ قاعدگي،کاپ پريودي،فنجان قاعدگي چيست،کاپ پريودي چيست،کاپ قاعدگي چيه،بهترين مارک کاپ قاعدگي،طرز استفاده کاپ قاعدگي،روش استفاده از کاپ قاعدگي،لونت کاپ چيست،طريقه استفاده از کاپ قاعدگي،استفاده از کاپ قاعدگي،قيمت فنجان قاعدگي،نحوه استفاده کاپ قاعدگي،سايز کاپ قاعدگي،كاپ قاعدگي چيست،عوارض کاپ قاعدگي،کاپ بهداشتي،کاپ پريود،طريقه استفاده کاپ قاعدگي،کاپ قاعدگي نحوه استفاده،کاپ قاعدگي را از کجا بخريم،کاپ هاي قاعدگي،کاپهاي قاعدگي،روش استفاده کاپ قاعدگي،معايب کاپ قاعدگي،آموزش استفاده از کاپ قاعدگي،مراکز فروش کاپ قاعدگي،کاپ قاعدگي خريد،فروش کاپ قاعدگي،کاپ قاعدگي را از کجا تهيه کنيم،کاپ قاعده گي،طريقه گذاشتن کاپ قاعدگي،انتخاب سايز کاپ قاعدگي،چگونگي استفاده از کاپ قاعدگي،انواع کاپ قاعدگي،فنجان پريود،خريد كاپ قاعدگي،طرز استفاده از فنجان قاعدگي،كاپ قاعدگي خريد،کاپ قاعدگي يا تامپون،قيمت كاپ قاعدگي،خريد فنجان قاعدگي،مضرات استفاده از کاپ قاعدگي،کاپ قاعدگي براي دختران،معايب استفاده از کاپ قاعدگي،طرز استفاده از كاپ قاعدگي،خريد اينترنتي فنجان قاعدگي،فيلم گذاشتن کاپ قاعدگي

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

در انتظاريار ریحان نیوز کرمانشاه ترویج و آموزش کشاورزی عاشق وبلاگ کتابخانه ساحل چابهار Mari رسانه «نماز» آش کده ، پر از دستورات آشپزی خوشمزه مدیریت آلرژی پنل شبکه های اجتماعی